30
Depo ve Büro Satışı

Pazaryeri olarak konumlandırılan Mülkiyeti Tarsus Ticaret Borsası’na ait olan Şahin Mahallesi 3294 Sokak  No:1 Tarsus adresinde bulunan anılan hizmet yerimizde F ve G bloklarında bulunan  Depo yerlerimiz için kullanım alanı brüt metrekare birim fiyatı peşin ve net, 1.750,00 TL ve H bloktaki Büroların kullanım alanı brüt  metrekare birim fiyatı peşin ve net, 2.000,00 TL’ sın dan  satışı yapılacaktır.

[Devamını oku...]

03
YENİ YIL AJANDA TAKVİM ALIMI TEKLİFİ

Borsamız Üyelerine dağıtılmak amacıyla 12/11/2015 tarihine kadar süreli; 2016 yılı gemici takvimi, organizer ajanda ve/veya çantalı ajanda ve masa üstü kalemlik seti yaptırılmasına ve/veya alınmasına dair

İLANIMIZI inceleyebilirsiniz.

[Devamını oku...]

03
OTOPARK İMALATI İŞLERİNE AİT DUYURU
Tarsus Ticaret Borsası OTOPARK İMALAT İŞLERİNE ait Uygulanacak İdari ve Teknik Yapım İşleri’ne ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır. Anahtar teslim...

[Devamını oku...]

18
GIDA YARDIMI PAKET ALIMI

Bu şartname, Tarsus Ticaret Borsası tarafından Borsamız çalışma alanı içinde yoksul ve muhtaç ailelere ayni olarak dağıtılmak üzere Ramazan Erzak Yardımı yapılmasıdır.

[Devamını oku...]

08
SOĞUK ODA YAPIM İŞİ

Tanımlanan İş, belirtilen şartlarda kapalı zarf teklif usulü ile yapılacaktır.

[Devamını oku...]

05
YENİ YIL AJANDA TAKVİM ALIMI TEKLİFİ

Borsamız Üyelerine dağıtılmak amacıyla 12/11/2015 tarihine kadar süreli; 2016 yılı gemici takvimi, organizer ajanda ve/veya çantalı ajanda ve masa üstü kalemlik seti yaptırılmasına ve/veya alınmasına dair ilanımızı "http://tarsustb.tobb.org.tr/Borsam%C4%B1z/Duyurular/tabid/2019/Default.aspx" linkimizden inceleyebilirsiniz.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 3İlk   Geri   [1]  2  3  İleri   Son