03
YENİ YIL AJANDA TAKVİM ALIMI TEKLİFİ

Borsamız Üyelerine dağıtılmak amacıyla 12/11/2015 tarihine kadar süreli; 2016 yılı gemici takvimi, organizer ajanda ve/veya çantalı ajanda ve masa üstü kalemlik seti yaptırılmasına ve/veya alınmasına dair

İLANIMIZI inceleyebilirsiniz.

[Devamını oku...]

03
OTOPARK İMALATI İŞLERİNE AİT DUYURU
Tarsus Ticaret Borsası OTOPARK İMALAT İŞLERİNE ait Uygulanacak İdari ve Teknik Yapım İşleri’ne ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır. Anahtar teslim...

[Devamını oku...]

18
GIDA YARDIMI PAKET ALIMI

Bu şartname, Tarsus Ticaret Borsası tarafından Borsamız çalışma alanı içinde yoksul ve muhtaç ailelere ayni olarak dağıtılmak üzere Ramazan Erzak Yardımı yapılmasıdır.

[Devamını oku...]

08
SOĞUK ODA YAPIM İŞİ

Tanımlanan İş, belirtilen şartlarda kapalı zarf teklif usulü ile yapılacaktır.

[Devamını oku...]

05
YENİ YIL AJANDA TAKVİM ALIMI TEKLİFİ

Borsamız Üyelerine dağıtılmak amacıyla 12/11/2015 tarihine kadar süreli; 2016 yılı gemici takvimi, organizer ajanda ve/veya çantalı ajanda ve masa üstü kalemlik seti yaptırılmasına ve/veya alınmasına dair ilanımızı "http://tarsustb.tobb.org.tr/Borsam%C4%B1z/Duyurular/tabid/2019/Default.aspx" linkimizden inceleyebilirsiniz.

[Devamını oku...]

04
SUNDURMA VE BENZERİ YAPIM İŞLERİ DUYURUSU

Tarsus Ticaret Borsası Tarım Ürünlerine Yönelik Tarımsal Amaçlı Depo ve Ofislerine Yapılacak Olan Sundurma ve Benzeri İşlere ait Uygulanacak İdari ve Teknik Yapım İşleri’ne ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır. Anahtar teslimi üzerinden kapalı zarf teklif usulü ile yapılacaktır.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 3İlk   Geri   [1]  2  3  İleri   Son