Borsa, Kalite Yönetim Sistemi Denetimini Gerçekleştirdi

  • 06.02.2023
  • tarsustb
ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Denetimi Türk Loydu Baş Denetçisi Serkan Şahin tarafından Borsa hizmet binasında gerçekleştirildi.
Denetim açılışı Genel Sekreter ve Borsa personelleri ile gerçekleşirken, denetime katılan Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Teke, Yönetim Sistemi ile Üyelere daha iyi hizmet sunarak fayda sağlamayı hedeflediklerini belirtti.
Denetime katılan Meclis Başkanı Murat Kaya, Borsanın yıllardır belirli bir standardın üzerinde hizmet verdiğini ve özellikle yakın dönemde birçok noktada örnek gösterilecek düzeyde iyileştirmelere imza attıklarını belirterek” Üyelerin geri bildirimlerine dayanarak hizmet kalitesinin iyileştirilmesine katkı sağladığımız ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile Borsanın saygınlığını, paydaş memnuniyetsizliklerini giderme yeteneğini artırmayı amaçlıyoruz” dedi.

Kapanış toplantısın da konuşan Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Teke , Borsanın kalite yönetimi sistemi kapsamında edindiği kazanımı kaybetmeden daha iyiye ulaşmak için yönetişim içinde sürekli çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

Kalite Yönetim Sistemi kapsamında hizmet veren Tarsus Ticaret Borsasının, Kalite Yönetim Sistemi kapsamında sağladığı uygunluk yönünden sunduğu hizmetlerin her aşamasında doğru uygulamalarla çalışmaya devam edildiği ve bazı uygulamalarda gerçekleştirilen geliştirme ve düzeltmelerin örnek seviyede olduğu sonucu ile denetim tamamlandı.

Click the banner to read this article in English or Russian


Borsa, Kalite Yönetim Sistemi Denetimini Gerçekleştirdi
Borsa, Kalite Yönetim Sistemi Denetimini Gerçekleştirdi
Borsa, Kalite Yönetim Sistemi Denetimini Gerçekleştirdi