Tarsus Borsası Haberler

Başkan Murat Kaya, Türk Jandarma Teşkilatı’nın 182’inci Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  • 15.06.2021
  • tarsustb
Tarsus Ticaret Borası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya, Türk Jandarma Teşkilatı’nın 182’inci Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Murat Kaya mesajında, “Ülkemizin ve milletimizin huzurunu, can ve mal güvenliğini; zaman mefhumu gözetmeksizin görevini büyük bir özveriyle yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın 182. Kuruluş yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kurulduğu günden bu yana, onurlu bir görevi ifa eden Jandarma Teşkilatı mensuplarımızın, özverili çalışmaları sayesinde toplum olarak huzur ve güven içindeyiz. Gücünü yasalardan ve desteğini aziz milletimizden alan Türk Jandarma Teşkilatımız, vatan sevgisi, iyi eğitimli personeli, modern donanımı, disiplini, kabiliyeti ve görev anlayışıyla daima takdiri hak etmiş ve aynı zamanda hukuka, adalete, insan haklarına ve demokratik değerlere her geçen gün daha da bağlılık göstererek milletimizin gönlünde özel bir yere sahip olmayı başarmıştır.
Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasında bu güne kadar hiçbir tehdide boyun eğmeden görevini yerine getiren kahraman Jandarmamız, bundan sonra da üstlendiği zorlu görevi başarıyla sürdüreceğine yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Jandarma Teşkilatımızın 182. kuruluş yıldönümünü kutluyor, görevleri başında şehit olanları rahmetle; gazi ve emeklileri minnetle anıyorum. Halen görevde bulunan teşkilat mensuplarına da sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.
Başkan Murat Kaya, Türk Jandarma Teşkilatı’nın 182’inci Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.