Tarsus Borsası Haberler

Başkan Murat Kaya, “Ramazan ayının, Hepimize Sağlık ve Sıhhat Getirmesini Diliyorum"

  • 23.04.2020
  • tarsustb

Ramazan ayının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Murat Kaya,  onbir ayın sultanı Ramazan’ın nefislerin arınması, kardeşlik ve paylaşma duygularının pekişmesi açısından en güzel fırsat olduğuna işaret ederek, “Bu ayın, herkese sağlık, bereket ve güzellikler getirmesini diliyorum” dedi.​

Başkan Murat Kaya mesajında şu ifadeleri kullandı:

“İslam âlemi için çok özel anlam taşıyan, bir mübarek Ramazan ayına daha kavuşmanın engin mutluluğunu yaşıyoruz. Duaların ve ibadetin daha da anlam kazandığı bu günlerin, başta Müslüman dünyası olmak üzere tüm insanlara hayırlar getirmesi en büyük dileğimiz. Ne yazık ki; Ülkemiz ve tüm dünya, şu anda Covid-19 adı verilen bir virüs ile karşı karşıya kalmış bulunuyor. Ülkemizde de kendisini hissettiren salgına bağlı olarak daha dikkatli, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun bir yaşam tarzı edinerek sağlıklı bir Ramazan geçirmeyi ve bayramımıza ulaşmayı nasip etmesini Allahtan niyaz ederiz.

Yüce Allah’tan, sağlık, sıhhat ve huzur diliyor, bütün inananların hayırlara vesile olacak dualarının ve ibadetlerinin kabul olmasını temenni ederek bütün İslam âleminin mübarek Ramazan ayını kutluyorum. 

Başkan Murat Kaya, “Ramazan ayının, Hepimize Sağlık ve Sıhhat Getirmesini Diliyorum"