Tarsus Emniyet Müdürü Elbir'e Ziyaret

  • 23.10.2019
  • tarsustb

Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya, Başkan Yardımcısı Ali Seçer ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Karaer , Tarsus Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ercan Elbir’e hayırlı olsun  ziyareti gerçekleştirdi.

Emniyet Müdürü Elbir'e hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Murat Kaya ve yönetim kurulu üyeleri Tarsus’un ticari, sosyo kültürel ve ekonomisi hakkında bilgi verdiler.

Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine yeni atanan Elbir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek ,vatandaşın huzur ve güveni noktasında tüm birimlerinde yer alan ekiplerin büyük bir özveri ile çalıştıklarını söyledi. Elbir, “Mersin İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde yer alan her birimde hizmetimiz oldu.Bizim için önemli olan vatandaşımız can ve mal güvenliğini en iyi şekilde korumaktır." dedi.

 

Borsa olarak her zaman Emniyet Müdürlüğü ile iç içe çalıştıklarını, ortak bir çok proje yaptıklarını, karşılıklı anlayış ve diyalogla sorunların çözümü konusunda ortak akılda buluştuklarını ve kentin sorunlarına her zaman büyük bir duyarlılık gösterdiklerini belirten Başkan Murat KAYA, Tarsus’un insanlarının sıcak kanlı ve sevecen olduğunu, Tarsus’umuzun hayatın her alanında gelişmesi için,Tarsus’umuz için her zaman hizmetteyiz’’ şeklinde konuştu.

Tarsus Emniyet Müdürü Elbir'e Ziyaret
Tarsus Emniyet Müdürü Elbir'e Ziyaret