Tarsus Borsası Haberler

Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Boyacıoğlu'na Ziyaret.

  • 21.08.2019
  • tarsustb

Tarsus İlçe Jandarma Komutanlığına atanan ve görevine başlayan Yüzbaşı Ahmet Boyacıoğlu'na Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulundan   ziyaret.

Ziyarette, Tarsus İlçe Jandarma Komutanlığına atanan Yüzbaşı Ahmet Boyacıoğlu atandığı yeni görev yeri olan Tarsus'a hizmet edecek olmaktan büyük mutluluk duyduğunu, şehrin gerek nüfus gerek yüzölçümü olarak çok büyük olduğunu, daha önceki görev yerinde olduğu gibi tarıma dayalı bir şehir olduğunu ifade ederek ,Borsa Başkanı Murat Kaya ve Başkan yardımcısı Ali Seçer ile Yönetim kurulu üyesi Ali Karaer'e ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Başkan Murat Kaya, ziyarette " Tarsus'un ekonomik ve sosyal anlamda hak ettiği yere gelmesi için var gücümüzle çalışıyor, çabalıyoruz. Tarsus'un gelirinin % 70'den fazlası tarımsal üretim sayesinde gerçekleşmektedir. Katma değeri yüksek tarımsal üretimin yapıldığı şehrimizin ticaret ve sanayisinin geliştirilmesi, daha iyi yaşam koşullarının kentimize sunulmasına çalışıyoruz. Birlikte dayanışma ve kardeşlik hukuku içerisinde ele ele vererek Tarsus'u hak ettiği noktaya taşımak içinde hep  çalışacağız. Sağlık ve huzur içinde hayırlı görevler ve hayırlı hizmetler dileriz. Hoşgeldiniz"dedi.

Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Boyacıoğlu'na Ziyaret.
Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Boyacıoğlu'na Ziyaret.