Tarsus Borsası Haberler

Başkan Murat Kaya Kurban Bayramı Mesajında; Güçlü bir Türkiye ile geleceğimize umutla bakıyoruz.

  • 09.08.2019
  • tarsustb

Tarsus Ticaret Borsası Başkanı Murat Kaya, Bayramı nedeniyle bir açıklama yayınladı. Bayramların barışın ve kardeşliğin sembolü olduğu belirtilen açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Güçlü bir Türkiye ile geleceğimize umutla bakıyoruz. Biz büyük bir milletiz. Milletimizi top yekün ilgilendiren konulardaki hassasiyetimiz, duyarlılığımız, birlikteliğimiz bizi daima dünyaya örnek kılmıştır. Geçmişimizden emanet aldığımız bu değerlerimizi korumak,bu kadim topraklarda yaşadığımız sürece sevgi, saygı, birlik, kardeşlik ve beraberlik hissiyatını yaşatmak ve bizden sonraki kuşaklara aktarmak için dini ve manevi duygularımıza, birbirimize sahip çıkmalıyız. Yardımlaşmaya ve dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız olduğumuz bu dönemde, sevgi, saygı, ve kardeşlik duygularının en yoğun şekilde yaşanması en büyük temennimizdir.

Kurban Bayramımız da hem bu değerleri, hem de milli ve kültürel değerlerimizi daha da yüceltmek açısından güzel bir vesiledir.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı’nın ülkemize ve milletimize huzur, barış getirmesini diler, Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım. "

Başkan Murat Kaya Kurban Bayramı Mesajında; Güçlü bir Türkiye ile geleceğimize umutla bakıyoruz.