Tarsus Borsası Haberler

Tarsus Medical Park İle Borsamız Sağlık Protokolü İmzaladı

  • 14.12.2016
  • tarsustb

Tarsus Medical Park Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Eğin, Halka İlişkiler Müdürü Nermin Ateş ve Gülizar Su Yönetim Kurulu Başkanımız Murat Kaya’yı ziyaret etti.

Ziyaretlerinde Medical Park Tarsus Hastanesi hakkında bilgi veren Egin, hastanede sunulan sağlık hizmetlerini, yapılan yenilikleri, sağlık konusunda ilave bölümlerin açılarak doktor kadrolarını genişlettiklerini anlattı. Hastane yöneticileri, ilçenin sağlık standartlarının artması için katkı koyduklarını, sadece Tarsus'a değil, Mersin, Adana, çevre iller ve yurt dışından gelen hastalara da hizmet verdiklerini belirtti.

Başkan Murat KAYA, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bizlerin sağlık ve diğer tedavi konularında hastanenizin çalışmalarını, yeni kadronuzu basından takip ediyoruz ve memnun oluyoruz. Hastanemizin kapsamının genişlemesi tedavi hizmetlerinin çeşitlenmesi hayatımızı kolaylaştırma noktasında bizlere sunulan tedavi hizmetlerinizi takdir ediyoruz . "dedi.

Toplantının devamında kurumlar arasında borsa personellerinin sağlık tedavileri için protokol imzalanarak Tarsus Ticaret Borsası Üyeleri içinde Sağlık Tedavilerinde Özel İndirim protokolü için anlaşma sağlandı

Tarsus Medical Park İle Borsamız Sağlık Protokolü İmzaladı
Tarsus Medical Park İle Borsamız Sağlık Protokolü İmzaladı