Tarsus Borsası Haberler

TOBB Webinarlarda Bu Hafta (11-15 Şubat 2021)

  • 10.02.2021
  • tarsustb

Kredi Notu, Risk Raporu ve Çek Raporu, Karekodlu Çek Sistemi ve Elektronik Teminat Mektubu Bilgilendirme Semineri (Webinar - İnternet Üzerinden)

11 Şubat 2021 Perşembe – Saat 14:00

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği organizasyonunda Kredi Kayıt Bürosu (KKB) iş birliğinde internet üzerinden gerçekleştirilecek olan seminerde Findeks Kredi Notu, Risk Raporu, Çek Raporu, Findeks Karekodlu Çek Sistemi ve Elektronik Teminat Mektubu anlatılacak olup, seminer sonunda katılımcıların konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.

Detaylar ve program için http://webinar.tobb.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

KOBİ’lere Yönelik Eğitimler: *YENİ EĞİTİM PROGRAMLARI

 

COVID-19 Salgını Kapsamında Çalışma Yaşamına Getirilen Yeni Düzenlemeler Eğitimi (Online – İnternet Üzerinden)

Eğitim Tarihi: 18 Şubat 2021 Perşembe - Saat: 14:00 – 17:00 | Eğitim Süresi: 3 Saat

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından gerçekleştirilen eğitimde COVID -19 salgını kapsamında çalışma yaşamına getirilen yeni düzenlemeler çerçevesinde Prof. Dr. Cem Kılıç tarafından kısa çalışma, ücretsiz izin, fesih yasağı ve uzaktan çalışma uygulamaları anlatılacak, eğitim sonunda katılımcılara soru-cevap imkanı verilecektir. Eğitimin % 70'ine devam eden katılımcılar adına dijital doğrulanabilir katılım belgesi hazırlanacak ve e-posta adreslerine gönderilecektir. Eğitime http://sem.etu.edu.tr/covid19  adresinden kayıt olabilirsiniz.

Detaylı bilgi ekte sunulmaktadır.

 

Müzakere 4.0 “İş Dünyasında Müzakere ve Arabuluculukta Uzmanlık” Eğitimi (Online – İnternet Üzerinden)

Eğitim Tarihi: 15.02.2021 – 21.02.2021 | Eğitim Süresi: 18 saat

TOBB UYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi tarafından gerçekleştirilen bu eğitim şirketinizin iç ve dış dünyada kârlılık ve büyüme yönünden sürdürülebilir sonuçlar almak için kullanabileceğiniz ileri düzey müzakere becerilerini kazandırmayı amaçlamaktadır.

Detaylı bilgi ve kayıt için http://mail.tobbuyum.com.tr/egitim2.php adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Taraf Vekilliği Eğitimi (Online – İnternet Üzerinden)

Eğitim Tarihi: 15.02.2021 – 20.02.2021 | Eğitim Süresi: 14 saat

TOBB UYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi tarafından gerçekleştirilen bu eğitim hukukçularınızın ve hukuk bölümleri çalışanlarınızın şirketinizi taraf vekili olarak temsil ederken kullanacakları; çatışma yönetimi, etkili iletişim, müzakere ve arabuluculuk becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır.

Detaylı bilgi ve kayıt için http://mail.tobbuyum.com.tr/egitim3.php adresini ziyaret edebilirsiniz.

TOBB Webinarlarda Bu Hafta (11-15 Şubat 2021)