Tarsus Borsası Haberler


27

Tarsus Ticaret Borsası Olağan Genişletilmiş Haziran Ayı Meclis toplantısında KAYRA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK kurumu eğitimcisi Mehveş Kolukırıkoğlu tarafından "Stres Yönetimi” konusunda Borsa Meclis, yönetim kurulu ve diğer organ üyelerine eğitim verildi.

Eğitimde; iş dünyasında sıkça karşılaşılan stresli çalışma ortamlarında uygulanması gereken metotlar, stresin sebepleri ve bu sebeplerle başa çıkabilme yöntemleri anlatıldı.

Gerçekleşen eğitimle ilgili açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya; "Stres Yönetimi Eğitimi ile katılımcılarımızın, iş yerlerinde stresli çalışma temposu esnasında otokontrollerini sağlayarak verimlilik seviyesini en üst seviyeye çıkartmalarını hedefledik. Borsa olarak bu tip eğitimlerin önemli olduğunu düşünüyoruz. Günümüzün önemli sorunları arasında yer alan konularda, yöneticilerin işletmeleri ile çalışanları için ne kadar önemli olduğunu ve çağımız ticaretine ne denli etkisi olacağını düşündüğümüz eğitimleri düzenleyerek üyelerimize hizmete devam edeceğiz. İleriki dönemlerde, Borsa üyelerimiz, üyelerimizin çalışanları ve Borsa personelleri için planladığımız, gerçekleştireceğimiz eğitimlerimiz olacak. Bu eğitimler hakkında bilgi almak isteyen katılımcılarımız Borsadan bilgi alabilir." dedi.

Okunma Sayısı: 879
resim