Tarsus Borsası Haberler

23
2019 Yılı Buğday Değerlendirme Raporu;"ANA SORUN, KALİTE AMAÇLI İTHALAT"

Tarsus Ticaret Borsası 2019 yılı Buğday Durum Değerlendirme Raporunu tamamladı. Borsa Başkanı Murat Kaya rapor ile ilgili şu açıklamada bulundu;

[Devamını oku...]

22
Borsa Üyeleri İftarda Buluştu

Tarsus’un ekonomik ve ticari hayatına olduğu kadar sosyal ve kültürel etkinliklerinde de öncü rol üstlenen Ticaret Borsası Meclisi, birlik ve beraberlik adına manevi duyguların güçlendiği böylesi manevi bir iklimde üyeleri ile birlikte iftar sofrasında bir araya gelmiş oldu.

[Devamını oku...]

17
Başkan Murat Kaya; "19 Mayıs 1919" 100. Yılın Kutlu Olsun

Gençlerimizin durmadan yorulmadan çalışacağına olan inancımız tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle, 100. yılında başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.”

[Devamını oku...]

17
Meclis Başkanı Ekincioğlu'nun 19 Mayıs Kutlama Mesajı

Tarsus Ticaret Borsası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Ekincioğlu 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.Ekincioğlu mesajında Atatürk'ün, en büyük eseri olan Türkiye Cumhuriyetini gençlere emanet ederek  onlara ne kadar güvendiğini ifade ederek 

[Devamını oku...]

14
Gülek Mahallesi İle İftarda Birlikte

Tarsus Ticaret Borsası, Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar yemeğini bu yıl Gülek  Mahallesi’nde gerçekleştirdi.

Tarsus Ticaret Borsası’nın, İlçe Müftülüğü ile birlikte düzenlediği iftar programına katılan mahalle sakinleri 11 ayın sultanı Ramazan ayının maneviyatını en güzel şekilde yaşarken iftar sofrasında da ‘tek yürek’ oldular.

[Devamını oku...]

11
Başkan Kaya;"Yeryüzünün En Güçlü Hissiyatı Anne Sevgisidir"

Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, Başkan Murat Kaya, " Varlığıyla hayata anlam katan, karşılıksız, yeryüzünün en güçlü  ve en saf sevgisinin en güzel örneğini veren annelerimiz, güçlü yarınların en büyük kurucusu, hepimiz için en kutsal  ve en büyük değerlerimizdir.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 227İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son