Tarsus Borsası Haberler

18
Başkan Murat Kaya Gaziler Gününü Kutladı

Tarsus Ticaret Borsası Başkanı Murat Kaya,19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla  yayınladığı mesajında; “Tarih boyunca vatanı ve bağımsızlığı uğruna tüm zorluklara göğüs geren, gerektiğinde canını vermekten çekinmeyen milletimiz, vatanının bölünmez bütünlüğünü sağlamak için canla başla mücadele etmiş ve her zaman büyük zaferlere adını yazdırmıştır.

[Devamını oku...]

18
Borsa'dan, Başsavcı Sayın Tiryaki'ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Başkan Murat Kaya , Ticaret Borsasının hizmetleri ve hitap ettiği sektörler hakkında Başsavcı Tiryaki'yi  bilgilendirdi. 

[Devamını oku...]

17
Başkan Murat Kaya, Ahilik Haftası'nı Kutladı

Ahilik, ticaret ile ahlakı buluşturan bir hayat düsturudur

[Devamını oku...]

13
Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Projesine Borsadan Destek

Borsa Başkanı Murat Kaya  ziyaretlerinden dolayı Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin’e teşekkür ederek, yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olması dileğini paylaştı. Borsa olarak paydaş kurum ve kuruluşlarla istişare ve işbirliği kültürünü önemsediklerini ifade eden Başkan Murat Kaya, her yıl olduğu bu yılda TOBB aracılığı ile ihtiyaç sahibi öğrencilere yapılacak giyim yardımı yapacaklarını belirtti.

[Devamını oku...]

10
Kaymakam Otcu’ya ‘Sarıulak Zeytinyağı’nı Tanıtıldı

Borsa olarak Tarsus Sarıulak zeytinin kalitesine her zaman inandıklarını belirten Başkan Kaya;

[Devamını oku...]

09
Kaymakam  Kadir Sertel Otcu’ya Ziyaret

2019 Yılı Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Tarsus Kaymakamlığı’na atanan Kadir Sertel Otçu’ya, Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Seçer ile Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Hıdıroğlu ve Genel Sekreter Hasan Şanlı hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 238İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son