Tarsus Borsası Haberler

18
Başkanımızdan Muhtarlar Günü Kutlaması

Başkan Murat Kaya “Muhtarlar Günü” dolayısıyla yayımladığı mesajında ;Köylerimizin ve mahallelerimizin en önemli temsilcileri olan ve  köyünün 

[Devamını oku...]

17
Canlı Hayvan Ticaret Merkezi İçin Kurumlar Toplandı

Zabıta Müdürü M. Ramazan Gözener Başkanlığında Tarsus Ticaret Borsası Genel Sekreteri Hasan Şanlı , Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak ve Zabıta Komseri Seyhan Bayır konu ile ilgili ilk toplantılarını gerçekleştirdi

[Devamını oku...]

16
Belediye Başkanı Can, Borsa Meclisi Üyeleriyle Buluştu

Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Tarsus Ticaret Borsası Meclis Üyeleri ile Borsada bir araya  gelerek istişarede bulundu.

Belediye Başkanı Şevket Can, Borsanın Tarsus için önemli bir kurum olduğunu, Meclis üyelerinin kente olan katkılarını takdir ettiğini söyledi.

[Devamını oku...]

16
Mersin Oda ve Borsa Ekonomik Danışmanı'nın Ziyareti

Yrd.Doç.Dr. Ebru Arıcıoğlu, Tarsus Ticaret Borsasının yürüttüğü URGE Projesi kapsamında faydalı olmak için destek vereceğini söyledi.

[Devamını oku...]

13
M.Ü. Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı'nın  Borsa Ziyareti

Başkan Murat Kaya,   M.Ü. Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı'ya Borsanın Sergi salonunu gezdirerek Tarsus'un geçmişi ve sanayi kuruluşları hakkında kısa bilgi verdi.

[Devamını oku...]

13
Pamuk Hasadında Rekolte Yüksek

Tarsus’un Reşadiye mahallesinde Üyemiz  Akşif Çırçır fabrikası sahibi Aydın Üstündağ’a ait alanda deneme ekimi yapılan yeni bir cins pamuk hasadına başlandı.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 164İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son